„Voveriukų“ grupėje lankėsi šuniukas Amsis

Paskelbta: Antradienis, 25 Rugsėjis 2012

Rugsėjo 24 dieną „Voveriukų“ grupės vaikučius aplankė šuniukas Amsis.  „Voveriukai“ stengiasi būti drausmingi ir saugūs eismo dalyviai. Kaip tai sekasi? Būna visko: ir žinome, ir mokame, ir klystame, po to vėl mokomės iš klaidų... Tėveliai ir kiti šeimos nariai, auklėtojos vaikams suteikia praktinių saugaus eismo ir elgesio gatvėje bei kelyje patarimų, skiepija atsakomybės už savo veiksmus jausmą, skatina vaikų pasitikėjimą ir taip užtikrina jų saugumą ateityje.

Svečias drauge su vaikais aptarė pagrindines saugaus elgesio namuose, gatvėje ir kelyje taisykles, prisiminė vaikams aktualius kelio eismo ženklus. Susitikimo tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius kaip elgtis gatvėse ir keliuose, ugdyti jų savisaugos jausmą, vaikams suprantama kalba išaiškinti, kodėl jie turi būti atsargūs, atidūs, drausmingi. Ikimokyklinio vaikų saugaus eismo įgūdžiai tik formuojasi, todėl rezultatai priklauso nuo mūsų, tėvelių, mokytojų, pareigūnų, rūpesčio ir asmeninio pavyzdžio.

Amsis įteikė atšvaitus ir palinkėjo būti saugiems kelyje.

Už susitikimą su šuniuku Amsiumi dėkojame Kristupo ir Erikučio mamytėms.