Svečiuose Prienų meno mokyklos mažieji muzikantai

Paskelbta: Sekmadienis, 09 Gruodis 2012

Gruodžio 4 dieną darželyje svečiavosi Prienų meno mokyklos mokiniai bei jų mokytojai. Mažiesiems klausytojams jie padovanojo koncertą - “Kalėdų belaukiant”. Vaikai klausėsi ne tik dainų apie žiemą, bei Kalėdas, bet ir išgirdo kaip skamba smuiku, kanklėmis, gitaromis, akordeonu, klarnetu bei pianinu atliekami kūriniai. Darželio ugdytiniai turėjo galimybę palyginti įvairių tembrų instrumentų skambesį, galėjo iš arčiau apžiūrėti, kaip atrodo šie instrumentai.

Koncerto pabaigoje darželio direktorė Vilana Petrušienė įteikė Prienų meno mokyklos mokytojoms padėką, o jaunieji muzikantai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Džiugu, kad turime galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su kitomis ugdymo įstaigomis.

Meninio ugdymo pedagogė Renata Žibienė