Pasakos “Katinėlis ir gaidelis” premjera „Voveriukų“ grupėje

Paskelbta: Trečiadienis, 05 Gruodis 2012

Lapkričio 29 dienos popietę „Voveriukų“ grupės vaikučiai su didžiausiu nekantrumu laukė pasakos „Katinėlis ir gaidelis“ premjeros. Besėdint darželio salėje vaikučiai žinojo, kad tuoj pamatys spektakliuką, tačiau net neįtarė, jog pasaką vaidins ne šiaip kokie aktoriai, o jų pačių tėveliai!

Be galo daug nuostabos ir ovacijų sulaukė scenoje pasirodęs Katinėlis su Gaidžiu, Laputė Kūmutė bei jos gražuoliai lapiukai. Kaip įmanydama mėginusi pagrobti Gaidelį, Laputė Kūmutė galiausiai sulaukė pelnyto atpildo - visa jos šeimyna atsidūrė viename dideliame maiše.

Su jauduliu, tačiau besididžiuodami, padėkos dovanėles už puikią premjerą,  aktoriams: Gvido mamytei ir sesutei, Dovydo tėveliui ir mamytei, Simonos mamytei, Luko mamytei, Eriko mamytei,  įteikė ne kas kitas, o jų vaikučiai.

Po spektaklio „Voveriukų“ grupėje vaikai su tėveliais vaišinosi Lapės pyragu, dalinosi įspūdžiais, kartu žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius…

Dėkojame grupės auklėtojoms Jolantai Juodsnukienei ir Editai Patinskienei už suteiktą galimybę ne tik puikiai praleisti laiką su savo vaikučiais, bet ir artimiau susipažinti tarpusavyje, smagiai ir šiltai pabendrauti.

Tėvelių vardu, Medos mama Inga