Jau spindi Kalėdų eglutė!

Paskelbta: Trečiadienis, 14 Gruodis 2011

Gruodžio 14 dieną mūsų mažieji, pakviesti Kalėdų senelio pagalbininko nykštuko (meninio ugdymo pedagogė), rinkosi į eglutės įžiebimo šventę. Nykštukas perskaitė Kalėdų senelio laišką, parodė filmuotą medžiagą apie tai, kaip jis ruošiasi kelionei pas vaikučius. Kad eglutė įsižiebtų, vaikai turėjo atlikti Senelio paskirtas užduotis: padainuoti adventinę dainą, įminti mįsles, padeklamuoti eilėraštukų. Patys mažiausieji ne tik parodė, kad jau moka gražiai šokti rateliu, trepsėti kojelėm, ploti rankelėm, bet Kalėdų seneliui dar ,,kepė skanų pyragą" ir ,,virė košę malošę". Įvykdžius  užduotis ir visiems drauge ištarus burtažodį, mūsų eglutė suspindėjo pačiomis gražiausiomis spalvomis. Šventės metu vaikučiai pajuto artėjančių Kalėdų nuotaiką, buvimo drauge džiaugsmą. Beliko sveikiems ir linksmiems sulaukti tikrojo susitikimo su Kalėdų seneliu, kuris vyks gruodžio 20 – 21 dienomis.