„Kaip gera ir smagu sportuot visiems kartu“

Paskelbta: Penktadienis, 08 Birželio 2012

Sveikata yra pamatas, ant kurio kuriama asmenybė ir į kurį remiasi pastangos, ugdančios žmogaus dvasios pasaulį, intelektą, gebėjimus ir kitas gyvenimo vertybes. ,,Vaikystė – fenomenali žmogaus gyvenimo apraiška. Tik tai žmoguje tvirta ir pastovu, ką jis išmoksta vaikystėje” (J.A.Komenskis).

Birželio 5 d. darželio kieme skambėjo muzika, vaikų eilėraščiai ir dainelės, liejosi emocijos, aidėjo šūksniai, nes vyko sporto šventė.  Buvo organizuojamos estafetės, įvairios užduotys, kuriose dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. „Ežiukų“, „Voveriukų“, „Pelėdžiukų“ grupių komandos apdovanotos dovanomis bei diplomais. Dalyvavo ir patys mažiausieji „Peliukų“ ir „Boružiukų“ grupės vaikučiai. Gera nuotaika, džiaugsmo valandėlė turi didelės įtakos vaikų ir mūsų visų sveikatos palaikymui ir stiprinimui. Džiaukimės gyvenimu ir dovanokime džiaugsmą kitiems!

Vyr. auklėtojos  A. Alšauskienė, J. Juodsnukienė