„Gilė 2013“ apdovanojimai

Paskelbta: Antradienis, 15 Spalio 2019

Gimnazistai, vadovaujami biologijos mokytojos Rasos Kučinskienės, biologijos būrelio mokinių, tikybos mokytojos Virginijos Baronienės vėl apsilankė lopšelyje – darželyje „Saulutė“. Šį kartą jie atvyko papasakoti, kaip sekėsi nugabenti giles į zoologijos sodą. Vaikai susipažino su žvėreliais gyvenančiais zoologijos sode – stebėjo jų nuotraukas per multimediją.

Iš viso Prienų mieste surinkta 589 kg gilių. Giles rinko „Žiburio“ gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai, o lopšelyje – darželyje „Saulutė“ giles rinkti geriausiai sekėsi „Voveriukams“, atnešusiems per 100 kg gilių. Aktyviausi mokiniai spalio 18 dieną važiavo į zoologijos sodą, kur vyko apdovanojimų ceremonija. Visi ceremonijos dalyviai buvo apdovanoti prizais: povo plunksnomis, gyvatės išnaromis, plakatais ir smulkiais gyvūnais. Akcijos dalyviai nusprendė gautą gyvūnėlį – laboratorinę žiurkę padovanoti lopšelio – darželio „Saulutė“ vaikučiams, kad ugdytųsi atsakomybę už mažąjį draugą. Jį įteikė „Voveriukams, daugiausia surinkusiems gilių. Visų grupių auklėtojoms, vaikams ir direktorei už dalyvavimą akcijoje buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės. Mokytojos dėkojo visiems prisidėjusiems prie šių metų akcijos. Šiemet Kauno zoologijos sodas surinko rekordiškai daug – net 35 t gilių! Pasidžiaugė visų aktyvumu, linkėjo ir toliau prisidėti prie organizuojamų akcijų, kurios padeda bendrauti ir bendradarbiauti, ugdyti atsakomybę, padėti artimui.

Auklėtoja Danutė Ivanauskienė