Apsilankėme Prienų priešgaisrinėje tarnyboje ir policijos komisariate

Paskelbta: Sekmadienis, 16 Lapkritis 2014

Ikimokyklinio amžiaus vaikų saugaus elgesio įgūdžius formuoja ne tik lopšelio-darželio pedagogai, bet ir tėvai, šeimos nariai, kurie privalo gerai mokėti kelių eismo taisykles, išmanyti, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų, vaikams padėti įgyti praktinių įgūdžių. Mūsų darželyje taip pat daug dėmesio skiriama vaiko saugumui, suteikiama žinių apie neatsargaus elgesio pasėkmes, aiškinamasi kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Lapkričio mėn. ,,Pelėdžiukų", ,,Voveriukų", bei ,,Ežiukų" grupių vaikučiai su auklėtojomis Danguole, Jolanta ir Danute apsilankė Prienų priešgaisrinėje tarnyboje bei Prienų policijos komisariate. Šios išvykos vaikams suteikė ne tik daug džiugių emocijų, bet ir žinių apie ugniagesio bei policininko profesijas, saugų elgesį su ugnimi bei kelyje. Dėkojame šių tarnybų darbuotojams už priėmimą, suteiktas žinias, taip pat Kristupo mamytei už suorganizuotą išvyką.

Vyr. auklėtoja D. Mikalauskienė