„Rid rid rid margi margučiai“

Paskelbta: Pirmadienis, 13 Balandis 2015

Velykos - viena gražiausių pavasario gamtos atbudimo švenčių. Kiekvienas nekantriai laukiame šiltų saulės spindulių, pirmų žibučių, medžių pumpurų, paukščių čiulbėjimo, norime pajausti gaivų vėjelį, laukiame ir tikime Velykų bobutės stebuklais. Balandžio 2 d. “Voveriukų“ ir „Kiškučių“ grupių ugdytiniai skubėjo į darželio salę, ten juos pasitiko Velykų bobutė ir Velykis kiškutis, kurie papasakojo Velykų šventimo tradicijas, margučių spalvų reikšmes, kodėl marginami kiaušiniai. Buvo žaidžiami žaidimai – rateliai, atliekamos kūrybinės užduotys, rungtys. Vaikai noriai minė mįsles, atsakinėjo į klausimus. Po smagių pramogų ugdytiniai gardžiavosi Velykų bobutės šokoladiniais margučiais.

Dėkojame Joanos ir Dovydo tėveliams už suteiktas džiugias emocijas.

Po Velykų vaikai į darželį susirinko nešini margučiais. Jų laukė šventinis rytmetys „Rid rid rid margi margučiai“. Drauge dar kartą prisiminėme Velykų tradicijas ir papročius, skaitėme sakmę „Kodėl dažo kiaušinius“,  minėme mįsles, žaidėme žaidimus, šokome, dainavome. Vyko margučių parodėlė, margučių ridenimo varžytuvės. Buvo išrinktas margučių karalius.

Auklėtoja Jolanta