,,Margučio“ šventėje

Paskelbta: Pirmadienis, 01 Gegužė 2017

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,

Velykų saulė patekėjo rytą.

Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą

Ir vis toliau per dangų rieda…

Bundant žemei, skleidžiantis pirmiesiems gėlių žiedams, ateina Velykų rytas, atnešdamas saulę, šilumą ir šviesą, dovanodamas šventę kiekvienam, o pirmiausia vaikams. Na, o pirmąjį sekmadienį po Velykų švenčiamos Vaikų Velykėlės. Balandžio 27 dieną Prienų parapijos namuose vyko ,,Margučio‘ šventė. Drauge su kitų ugdymo įstaigų auklėtiniais šioje šventėje dalyvavo ir mūsų darželio priešmokyklinės ,,Kiškučių“ grupės vaikai. Renginyje skambėjo atliekamos vaikų dainelės, eilėraščiai, minamos mįslės, ridenami margučiai. Mūsų priešmokyklinukai šventės dalyviams padovanojo ,,Ančiukų“ šokį ir linksmą dainelę. Sugrįžome ne tik kupini geros nuotaikos, bet ir apdovanoti saldžiaisiais prizais.

Norime padėkoti tėveliams, už pagalbą, kuriant sceninį įvaizdį. Atrodėme spalvingi ir žaismingi kaip tikri margučiai!

Meninio ugdymo pedagogė Ž. Kondrotienė