Amsis aplankė mūsų darželio vaikučius

Paskelbta: Antradienis, 24 Spalio 2017

 Vaikų saugumas ir sveikata – mūsų visų rūpestis. Vaikai ne visada tinkamai elgiasi gatvėje, kieme, transporto priemonėse, todėl atsitinka nemažai įvykių, kuriuose jie nukenčia. Ypač padidėja rizika patekti į nelaimingą atsitikimą kelyje, kai lauke tamsu. Ir vaikučiams, ir tėveliams pravartu prisiminti ne tik pagrindines eismo taisykles, bet ir tai, kad tamsiuoju paros metu būtina nešioti atšvaitą. Kasdien vaikai su tėvais keliauja į darželį ar pėsčiomis, ar automobiliais, autobusais. Kasdien visi tampa eismo dalyviais. Tai skatina galvoti apie šalia esančių pačių mažiausiųjų eismo dalyvių saugumą kelyje. Todėl vieną gražų rudens rytą Elenos mamytė nutarė mūsų darželio mažiesiems vaikučiams suorganizuoti susitikimą su policijos pareigūne ir vaikų bičiuliu Amsiumi.

 Pareigūnė vaikams priminė apie saugų elgesį gatvėje, namuose, miške, žaidimų aikštelėj. Pasakojo apie policijos pareigūno darbą, taip pat ragino būti atidžiais ir saugiai elgtis ne tik darželyje, namuose, bet ir kelyje, nebendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

 Policijos bičiulis Amsis drauge su vaikais žaidė įvairius žaidimus, įteikė dovanų, visiems linkėjo būti drausmingiems.

Dėkojame Elenos mamytei, Inai Raškevičienei, už suorganizuotą edukacinę pamokėlę apie saugų elgesį.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

„Voveriukų“ grupės auklėtoja Jolanta