Svečiuose Amsis

Paskelbta: Ketvirtadienis, 01 Lapkritis 2018

Pasuku akis

Į kairę –

Moku pirmą abėcėlės raidę.

Gatvės vidurį prieisiu –

Dešinėn akis pakreipsiu.

Eismo abėcėlė, –

Pirma mano mokyklėlė.

Į mokyklą

ji nuves

Ir pas mamą vėl parves.

Ikimokyklinio amžiaus vaikams saugaus eismo įgūdžiai dar tik formuojasi. Darželyje pokalbių, žaidimų ir kitos veiklos metu vaikai susipažįsta su pagrindinėmis saugaus elgesio ir saugaus eismo taisyklėmis, ugdomas jų gebėjimas numatyti ir atpažinti pavojingas situacijas. Tačiau pats mėgstamiausias saugaus eismo mokytojas vaikams yra policijos bičiulis šuniukas Amsis. Spalio 19-ąją  Amsis aplankė „Voveriukų“ ir „Ežiukų“ grupių vaikučius, kartu atvyko ir policijos pareigūnė su padėjėjomis. Policijos pareigūnė papasakojo vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę, kur segėti atšvaitą ir kas gali atsitikti neprisisegus saugos diržų. Pasakojimą patvirtino pamokantys filmukai.

Mažieji kartu su Amsiumi  žaidė, atsakinėjo į klausimus, pažadėjo prisiminti visus saugaus elgesio patarimus ir jų laikytis.

Nepamirškite, kad vaikai taps atsakingais ir tolerantiškais saugaus eismo dalyviais, kai suaugusieji taip pat elgsis atsakingai ir bus pavyzdys savo vaikams.

Dėkojame Elenos mamytei, Inai Raškevičienei, už suorganizuotą ir įdomiai pravestą edukacinę pamokėlę apie saugų elgesį.

Auklėtoja Jolanta