„Rieda margutis, džiaugiasi vaikutis“

Paskelbta: Pirmadienis, 13 Gegužė 2019

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos.  Šv. Velykos - tai šventė, kurios nekantriai laukia mažieji, tačiau, ar jie visi tikrai žino, kodėl jas minime: kodėl marginame, ridename, valgome kiaušinius, ką reiškia margučių spalvos, kokios yra Velykų tradicijos, žaidimai? Į visus šiuos klausimus mums padėjo atsakyti velykiniai kiškučiai „Juodnosiukas“ ir „Baltaausytė“.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet „Voveriukų“ grupės vaikučius atvyko aplankyti Velykiniai kiškučiai. Rytmečio metu vaikams buvo atsakyti rūpimi klausimai, suorganizuota rytinė mankšta bei linksmos estafetės. Vaikams labai patiko ieškoti paslėptų šokoladinių margučių po visą darželio kiemą.

Pasportavus vaikų laukė staigmena arba tikras „stebuklas“. Pasakius burtažodį dėžėje atsirado gyvas kiškutis.

Už smagiai praleistą laiką dėkojame Aleksandro mamytei ir tėveliui.

„Voveriukų“ grupės vaikai ir auklėtoja Jolanta