„Rudenėlio takučiu bėgu rinkti aš spalvų“

Paskelbta: Trečiadienis, 06 Lapkritis 2019

Auksaspalvis ruduo nudažė medžių lapus, laukus ir pievas. Soduose, daržuose gausu vaisių, daržovių... Atkeliavo ruduo. Neaplenkė ruduo ir vaikų lopšelio - darželio „Saulutė“. Spalio 7-18 dienomis mūsų darželyje pralėkė, praūžė savaitės projektas „Spalvotas ruduo“. Projekto metu buvo suorganizuota fotografijų paroda, kurioje atsispindėjo gražiausios rudens akimirkos. Šventei vaikai ruošėsi iš anksto. Kartu su savo tėveliais kūrė įmantriausius darbelius iš vaisių, daržovių, gamtinės medžiagos ir dalyvavo rudeninių darbelių parodoje „Rudenėlio derlius“. Vaikai piešė, aplikavo ir kitomis meninės raiškos priemonėmis atskleidė rudens gėrybių grožį, spalvingumą. Projektą vainikavo linksma, nuotaikinga šventė „Rudenėlio takučiu bėgu rinkti aš spalvų“. Diena mus lepino vasariškais spinduliais ir šiluma. Į darželio kiemą sugužėjo mūsų mažieji, pasipuošę įspūdingomis vaisių, daržovių, grybų karūnėlėmis, nešini skėtukais, papuoštais spalvingais medžių lapais. Šventės vedėjai: vėjas( auklėtoja V. Kizevičienė), šalna (auklėtoja V. Stankevičienė) ir miško girinis (auklėtoja R. Zeleniakienė) pasveikino visus susirinkusius ir pasipuošusius vaikus, tėvelius ir jų auklėtojas. Vaikai kartu su šventės vedėjais minė mįsles, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, dainavo daineles.  Darželio bendruomenei ši šventė suteikė daug teigiamų emocijų.

Auklėtojos V. Kizevičienė ir V. Stankevičienė