Akcija „Darželinukai – už krepšinio rinktinės pergales“

Paskelbta: Pirmadienis, 16 Rugsėjis 2019

Naujuosius mokslo metus pradėjome džiugiai ir emocingai, prisijungę prie organizuojamos respublikinės akcijos, skirtos, Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti – „Darželinukai – už krepšinio rinktinės pergales“.

2019 m. rugsėjo 10 d. 11 val. mažieji mūsų darželinukai, tėveliai bei pedagogai rinkosi salėje su įvairiausia sirgalių atributika, krepšinio kamuoliais. Sulaukėme ir svečių iš ,,Ąžuolo“ progimnazijos ir ,,Žiburio“  gimnazijos. Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Inesa Tamošiūnienė ir Laura Revinskienė visus sirgalius pakvietė drauge pasimankštinti ir sugiedoti Lietuvos himną. Po skanduotės: ,,Mes Už Lietuvą!“, ,,Mes už pergales!“ mūsų mažieji su savo vyresniaisiais draugais bumsėjo kamuoliais ir varė kamuolius darželio takeliais.

Dėkojame mokytojams R. Juodsnukienei, K. Joneliūnui, D. Škleriūtei bei jų mokiniams prisijungusiems prie šios palaikymo akcijos!

Auklėtoja I. Tamošiūnienė