Lietuvos Mažųjų žaidynių festivalis Alytuje

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Sekmadienis, 29 Gegužė 2022 Autorius Super User

Gegužės 15 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje šurmuliavo ketvirtasis didysis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalis. Tai jau finalinis didžiausio Lietuvoje darželinukams skirto projekto etapas. Festivalyje  dalyvavo ir mūsų darželio komanda: Gabrielė, Danielius, Lukas, Melanija, Augustas, Mingailė bei auklėtojos Laura Revinskienė ir Jolanta Juodsnukienė.

Alytaus sporto arenoje dalyvavo 24 komandos iš Kaišiadorių, Kybartų, Prienų, Ringaudų, Kauno raj., Trakų, Vilkaviškio, Lazdijų, Elektrėnų, Druskininkų bei Rumšiškių ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Tai sporto šventė, kurioje reikėjo įveikti  skirtingas estafetes: bėgioti, šuoliuoti, laipioti, mėtyti. Festivalyje svečiavosi  profesionali krepšininkė, Lietuvos merginų 3x3 krepšinio rinktinės narė Martyna Petrėnaitė.

Sportuojančius mažuosius  palaikė tėveliai, broliai, sesutės. Šventės pabaigą vainikavo apdovanojimai, visiems dalyviams buvo įteikti medaliai, atminimo dovanėlės.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Auklėtoja Laura Revinskienė