VASAROS STOVYKLA - PIKNIKAS „VAIKŲ VASARA“

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Sekmadienis, 12 Birželio 2022 Autorius Super User

Birželio 06 - 20 dienomis mūsų darželio bendruomenė  dalyvavo Respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) ir  Kauno lopšelio-darželio „Pušaitė“ organizuojamame sveikatos stiprinimo projekte - vasaros stovykloje - piknike „Vaikų vasara“. Projekto tikslas - stiprinti ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatą, akcentuojant aktyvios sąveikos su supančia aplinka svarbą asmenybės vystymuisi idėjas, skatinant įvairių formų ir rūšių fizinį aktyvumą gamtos apsuptyje.

Vykdant projektą, birželio 6 dieną, vyresniųjų grupių ugdytiniai, auklėtojos, auklėtojų padėjėjos bei meninio ugdymo pedagogė aplankė Prienuose esantį ,,Beržyno“ parką. Vaikai užsiėmė įvairia aktyvia veikla: žaidė tinklinį, futbolą, išbandė treniruoklius, o labiausiai vaikams patiko žaidimų aikštelė. Pasportavę, pažaidę vaikučiai pasivaišino tėvelių įdėtomis vaišėmis.

Grįžus į grupes vaikai dar ilgai diskutavo apie išvyką, kas jiems labiausiai patiko, kurioje aikštelėje buvo smagiausia.  Džiugu, kad Prienuose yra parkai, kuriuose kartu su vaikais galima užsiimti įvairia fizine veikla.

Auklėtoja Laura Revinskienė