Vaikų gynimo diena ,,Kiškučių“ grupėje

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Sekmadienis, 12 Birželio 2022 Autorius Super User

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. ,,Kiškučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Laura Revinskiene taip pat paminėjo šią gražią šventę. Vaikai nuo pačio ryto ruošėsi šventei: gaminosi vėjo malūnėlius, klausėsi dainelių, sportavo. Tėveliai, ant širdelių užrašė, kas jiems yra vaikai. Atsikėlus po pietų vaikų laukė staigmena. Grupėje lankėsi Ineta Orliukaitė, kuri vaikučių veidelius išdažė norimais personažais. Vaikams buvo įteikti jų darbelių aplankai, skambėjo muzika. Buvo linksma ir smagu, tiek vaikai, tiek grupės kolektyvas,  patyrėme daug džiugių akimirkų.

Tėvelių mintys...

,,Vaikai -  tai pats didžiausias turtas, tėvelių džiaugsmas, spindulėliai, kurie nuspalvina gyvenimą pačiomis gražiausiomis spalvomis“

,,Vaikai -  tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai“

,,Vaikai - tai pilnatvė. Mes jiems duodame gyvenimą, jie mums gyvenimo prasmę“