TARPTAUTINĖ DIENA BE AUTOMOBILIO. AKCIJA „RIEDA RATAI RATELIUKAI“

Kategorija: 2022-2023 m.m. Paskelbta: Penktadienis, 07 Spalio 2022 Autorius Super User

Minint Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobilio, Prienų lopšelis-darželis ,,Saulutė" prisijungė prie Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamos akcijos „Rieda ratai rateliukai“. Nuo pat ryto darželio kieme rykiavosi įvairios judėjimo priemonės: dviratukai, paspirtukai, vežimėliai, mašinėlės. Išėjusius vaikus darželio kieme pasitiko Prienų  rajono policijos atstovai: Edita Kubilienė ir Šuniukas Amsius, kurie pravedė vaikams edukacinę pamokėlę apie saugų eismą. Aptarė, kuo ši diena ypatinga ir išskirtinė, prisiminė saugaus eismo kelyje taisykles, kaip teisingai užsidėti atšvaitą, kam reikalingas šalmas ir apsaugos priemonės važiuojant dviračiu. Atlikus linksmą mankštą vaikai su savo judėjimo priemonėmis pajudėjo į parką. Važinėjimas dviračiais ir Šuniuko Amsiaus viešnagė vaikams suteikė daug džiaugsmo.

Vyr. auklėtoja Laura Revinskienė