,,Mažoji mylia 2022"

Kategorija: 2022-2023 m.m. Paskelbta: Sekmadienis, 30 Spalio 2022 Autorius Super User

Spalio 6 d. jau tradiciškai mūsų darželis prisijungė prie Respublikinės ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijos ,,Mažoji mylia 2022", kurios tikslas - skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir aktyviai leisti laisvalaikį. Akcijos iniciatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA)

Geras oras, puiki nuotaika visus pakvietė į lauką, į darželio kiemą. Pasimankštinę, apšildę raumenukus  vaikučiai bėgo "Mylią".  Net  mažyliai startavo, stengėsi bėgti ir nenusileisti vyresniems savo draugams. Šį atstumą įveikė visi darželio vaikai su gera nuotaika ir šypsenomis. Visiems kartu nubėgti mylią  lengva bei smagu..

Iššūkis priimtas ir įveiktas su gera nuotaika bei energija, puikiai praleistas saulėtas ir šiltas rudeninis rytas. Dėkojame visiems dalyviams!

Vyr. mokytoja  Jolanta Juodsnukienė