,,Futboliuko“ projektas lapkričio mėnesį

Kategorija: 2022-2023 m.m. Paskelbta: Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2022 Autorius Super User

Lopšelis – darželis ,,Saulutė“ vykdydamas respublikinį projektą ,,Futboliukas“ lapkričio mėnesį aktyviai sportavo. Vaikai dalyvavo bendrose darželio treniruotėse, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, lavino savo reakciją, vikrumą. Vykdant projekto organizatorių užduotis atlikinėjo futbolo technikos pamokėles, kurios buvo skirtos kamuolio perdavimui. Vaikai varinėjosi kamuolį po visą salę, mokinosi perduoti kamuolį draugui ar mokytojui.

Viena iš lapkričio užduočių buvo pasikviesti  į svečius futbolo atstovą ar atstovus, kuris motyvuos mažuosius „Futboliuko“ atstovus. Lapkričio 28 dieną l/d ,,Saulutė“ lankėsi „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos techninis direktorius, Prienų futbolo mokyklos vadovas Kęstutis Deltuva. Treneris pravedė vaikams treniruotę. Vaikai noriai atlikinėjo užduotis, o vėliau žaidė futbolą. Nuoširdus ačiū treneriui už motyvaciją tiek vaikams, tiek auklėtojoms, už puikią nuotaiką ir dovanėles.

Vyr. auklėtoja Laura Revinskienė