Edukacinis projektas "Nariuotakojai darželyje"

Paskelbta: Trečiadienis, 25 Sausio 2017

Nuo pat pirmųjų dienų vaikas tyrinėja jį supantį pasaulį. Vaikui tai nauja, nepažinta erdvė, kurioje viskas vilioja, domina, o gal kartais ir baugina. Ikimokykliniame amžiuje vaikai ypatingai smalsūs: noriai tyrinėja, kasdien išbando naujus, jiems nežinomus dalykus, stebi, eksperimentuoja. Per įgautą patirtį jie patiria įvairių išgyvenimų ir plėtoja pažintinę patirtį.

Vieną gražų žiemos rytmetį lopšelio - darželio "Saulutė" vaikučiai sulaukė svečių. Iš Palangos zoologijos sodo mūsų darželyje apsilankė jo darbuotojas, nešinas terariumais. Juose - didžiausi pasaulio tarakonai, šakelėmis apsimetančios gyvalazdės, vorai - paukštėdos. Iš viso 15 skirtingų gyvūnų rūšių. Vaikai ne tik išvydo bei aptarė netradicinius gyvūnus, bet ir sužinojo, kuo jie minta, kur gyvena, skaičiavo jų kojas. Nemažas būrelis vaikų netgi išdrįso ant savo delnų palaikyti didįjį tarakoną.

Džiaugiamės, kad šio projekto dėka, vaikai įgijo daugiau žinių apie įvairius nariuotakojus.

D. Mikalauskienė