„Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ mūsų darželyje

Paskelbta: Pirmadienis, 09 Kovas 2020

    Mūsų darželio vaikai jau antri metai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šio projekto tikslas – didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant vaikų prigimtinį judėjimo poreikį.

    Vasario 13 d. mūsų darželio sporto salėje įvyko I-ojo etapo žaidynės. Šioje sporto šventėje dalyvavo visi darželio vaikai. Žaidynių organizatorės įstaigoje auklėtojos Laura Revinskienė ir Inga Kėvalienė vaikams paruošė nuotaikingas ir smagias 6 estafetes, kuriose rungėsi po 6 kiekvienos grupės atstovus. Nepamiršti buvo ir mažieji darželio ugdytiniai, kuriems buvo paruoštos atskiros estafetės. Paskutinė užduotis buvo susijusi su artėjančia Lietuvos valstybės atkūrimo diena - vasario-16-ąja. Vaikučiai piešė bendrą piešinį Lietuvai.

    Renginio pabaigoje l/d ,,Saulutė” pavaduotoja ugdymui Vaida Aleškevičienė visiems sportininkams įteikė Lietuvos mažųjų žaidynių diplomus su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės parašu.

    2020 m. kovo mėnesį Kaune vyks „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ II etapas - regioninis festivalis, kuriame dalyvaus mūsų darželio komanda, kurią sudaro 6 vaikai (3 berniukai ir 3 mergaitės).

    Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

 Auklėtoja Laura Revinskienė