,,Velykinis zuikių bėgimas‘‘

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Pirmadienis, 02 Gegužė 2022 Autorius Super User

Pulkas zuikių susirinko, ūsai raitės, ausys linko...

Balandžio 22 dieną mūsų darželio bendruomenė prisijungė prie Joniškio vaikų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ organizuoto velykinio bėgimo ,,Pulkas zuikių susirinko“, skirto šio darželio jubiliejiniams metams paminėti.

Organizuojant bėgimą bendradarbiavome su Prienų ,,Ąžuolo“ progimnazija, renginys vyko šios mokyklos stadione. Šventė prasidėjo smagia mankštele, pagal Neringos Lapinskienės muzikinį kūrinį. Po bėgimo dideliame stadione, mažųjų laukė staigmena. Darželio direktorė Rita Drazdauskienė ir pavaduotoja ugdymui Vaida Aleškevičienė velykinio bėgimo dalyvius apdovanojo medaliais.

Vaikai po šventės neskubėjo grįžti į darželį... Buvo puikiai nusiteikę, džiaugėsi medaliais, bėgiojo po ,,Ąžuolo“ progimnazijos stadioną.  Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik ikimokyklinio amžiaus grupių ,,zuikučiai“ , bet ir patys mažiausieji ugdytiniai.

Auklėtoja Laura Revinskienė