,,Kiškučių“ grupės išvyka

Kategorija: 2022-2023 m.m. Paskelbta: Penktadienis, 12 Gegužė 2023 Autorius Super User

Gegužės 10 dieną ,,Kiškučių“ grupės vaikučiai kartu su mokytoja Laura Revinskiene ir jos padėjėja Odeta Žurauskiene išsiruošė į žygį. Žygio metu aplankėme Nemuno pakrantę, stebėjome ten esančius paukščius, gerėjomės žydinčiomis sakuromis. Apžiūrėję Nemuno pakrantę, patraukėme Beržyno parko link, einant sutikome paukštelių, ančių, parke esančiame tvenkinyje stebėjome plaukiojančias žuvis. Didžiausia staigmena vaikų laukė žaidimų aikštelėje, čia sutikome gandrą.

Pakeliavę, pažaidę, pavargę, bet kupini įspūdžių grįžome į darželį. Vaikai dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais. Žygio metu įsitikinome, kad patyriminis ugdymas puikus metodas vaikų ugdymui.

Vyr. mokytoja Laura Revinskienė