„Mano sportiška šeima“

Kategorija: 2022-2023 m.m. Paskelbta: Ketvirtadienis, 01 Birželio 2023 Autorius Super User

Gegužės 26 dieną lopšelio-darželio „ Saulutė“ lauko erdvėje šurmuliavo vaikučiai ir jų tėveliai. Darželyje vyko šeimų šventė „Mano sportiška šeima“. Šventė prasidėjo „ Kiškučių“ grupės vaikų šokiu „Po lelijom“. Visi dalyviai kartu su mokytojom Laura ir Jūrate padarė linksmą apšilimo mankštą  ir išsiskirstė po žaidimų aikšteles, kur jų laukė sportinės rungtys: karučių lenktynės, lankų perkėlimas, šuoliai per kliūtis, kamuolio nešimas, parašiuto iššūkiai, lėktuvėlio skraidinimas į taikinį.  Smagiai pasportavę visi šventės dalyviai prisijungė prie respublikinės akcijos „Popierinių lėktuvėlių diena“, kurios metu į orą paleido gausybę popierinių lėktuvėlių.

Nuoširdžiai dėkojame šventės dalyviams ir laukiame tolimesnių susitikimų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Vilkaitė Barcelos