Projektas ,,Maži ir dideli – sportuojame visi“

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Antradienis, 19 Gruodis 2023 Autorius Super User

Prienų lopšelio – darželio ,,Saulutė“ ankstyvojo amžiaus ,,Žiogelių“ grupės ir ikimokyklinio amžiaus ,,Kiškučių“ grupės vaikučiai, kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis: Laura Revinskiene, Vilma Liuzaite ir Renata Gilyte – Vidžiūniene,  dalyvavo respublikiniame projekte ,,Maži ir dideli – sportuojame visi“.

Projekto organizatoriai Vilniaus lopšelis – darželis ,,Jurginėlis“ ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projekto tikslas – stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingo amžiaus vaikų fizinio ugdymo užsiėmimuose.

Lapkričio 25 dieną organizavome bendrą ,,Žiogelių“ ir ,,Kiškučių“ grupių fizinį užsiėmimą. Veiklos metu vaikučiai rinko kamuoliukus, juos rūšiavo pagal spalvas, ėjo takeliais, kamuoliukus klijavo prie lipnios juostos. Veikla pavyko puikiai, vyresnieji vaikai labai globojo mažesniuosius, jiems padėjo atlikti užduotėles, o mažesnieji, nors iš pradžių ir atsargiai, puikiai įsitraukė į veiklas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laura Revinskienė