Šventinis rytmetis „Dovanoju tau, gimtine“

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Trečiadienis, 13 Kovas 2024 Autorius Super User

„Gyvenkime ir mylėkime pasaulį!

Didžiuokimės tėvyne Lietuva!

Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę

Ir būkime viena, stipri šeima.“

Kovo 12-ą dieną lopšelio-darželio „Saulutė“ ugdytiniai susirinko drauge paminėti, mums visiems labai svarbią, Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Visus susirinkusius pasveikino lopšelio-darželio direktorė Rita Drazdauskienė. Po sveikinimo žodžių, padedant meninio ugdymo pedagogei Žydrūnei, visų lūpose suskambo V. Kudirkos „Tautiška giesmė“.

„Labas rytas, Lietuva! Labas rytas, Lietuvos vaikai!“ – šventinį rytmetį pradėjo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Edita ir „Ežiukų“ grupės auklėtinė Austėja. Jų pašnekesys apie Lietuvą vyko visą rytmetį. Pokalbio metu buvo pasakyta daug gražių minčių, pamąstymų apie tėvynę, apie gimtą žemę, apie tai, kam dėkingi turime būti už laisvą Lietuvą. Pokalbį papildė, į iškilusius klausimus atsakė grupių ugdytiniai, deklamuodami gražiausius poetų eilėraščius ir dainuodami dainas, skirtas tėvynei Lietuvai. Šventinis rytmetis baigėsi nuotaikingu „Kiškučių“ grupės ritminio orkestro pasirodymu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Kreivėnė