Priešmokyklinukai lankėsi bibliotekoje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 17 Gegužė 2012

Biblioteka yra žmogaus vertybių lobynas. Jis nuolat dosniai atvertas visiems, kad padėtų augti žmogui, gausinti žinias. Priešmokyklinės grupės vaikučiai su auklėtoja Sandra ir jos padėjėja Zita lankėsi viešojoje bibliotekoje. Ten dirba Viktorijos mamytė. Mus pasitikusi bibliotekininkė papasakojo ne tik apie savo darbą, bet ir supažindino, kaip naudotis bibliotekoje esančiomis knygomis. Ji pakvietė visus vaikus kartu su tėveliais apsilankyti atnaujintoje bibliotekoje, kuriai suteiktas mūsų kraštiečio Justino Marcinkevičiaus vardas, o ateityje planuojamas įkurti poeto vardo muziejus, kadangi į biblioteką atkeliavo dalis asmeninės jo bibliotekos, rankraščiai. Tikrai buvo įdomu ir naudinga apsilankyti.

Vyr. priešmokyklinio ugdymo pedagogė S. Leonavičienė