,,Mažoji mylia 2021"

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Šeštadienis, 23 Spalio 2021 Autorius Super User

Spalio 4 dieną mūsų darželio bendruomenė prisijungė prie Respublikinės ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijos ,,Mažoji mylia 2021", kurios tikslas - skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir aktyviai leisti laisvalaikį. Akcijos iniciatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA)

Geras oras, puiki nuotaika visus pakvietė į lauką. Pasimankštinę, apšildę raumenukus vyresnieji vaikučiai išskubėjo į „Ąžuolo“ progimnazijos stadioną, kuriame ir bėgome "Mylią", o mažyliai startavo darželio kiemelyje. Šį atstumą įveikė visi darželio vaikai. Ir žinoma laimėjo DRAUGYSTĖ! Iššūkis priimtas ir įveiktas su gera nuotaika ir energija, puikiai praleistas pirmadienio rytas. Dėkojame visiems dalyviams!

Auklėtoja Jolanta