Šeimų iššūkis ,,Aš, tėtis ir mama – esam sportinė šeima“

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Antradienis, 09 Lapkritis 2021 Autorius Super User

Prienų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ bendruomenė rugsėjo-spalio mėnesiais dalyvavo Gargždų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ organizuojamame projekte „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio ir aktyvaus laisvalaikio įgūdžių skatinimas“. Projekto tikslas: skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą bei aktyviai leisti laisvalaikį. Vaikučiai kartu su tėveliais buvo pakviesti dalyvauti  iššūkyje  ,,Aš, tėtis ir mama – esam sportinė šeima“. Šio iššūkio tikslas – skatinti šeimas aktyviai leisti laisvalaikį sportuojant, vaikščiojant, bėgiojant, pajusti pilnatvę, džiaugsmą, leidžiant laiką kartu su šeima. Tėveliai siuntė nuotraukas, kuriose fiksavo savo aktyvų laisvalaikį drauge su vaikais, gavome 21 šeimos nuotraukas, net 10 iš jų - ,,Voveriukų“ grupės. Džiaugiamės aktyviomis  ir sportiškomis ,,Voveriukų“ grupės šeimomis.

Daugiau nuotraukų fotogalerjoje

Auklėtoja Laura Revinskienė