Projektas „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio ir aktyvaus laisvalaikio įgūdžių skatinimas“

Kategorija: 2021 - 2022 m.m. Paskelbta: Antradienis, 09 Lapkritis 2021 Autorius Super User

Prienų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ bendruomenė rugsėjo - spalio mėnesiais dalyvavo Gargždų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ organizuojamame projekte „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio ir aktyvaus laisvalaikio įgūdžių skatinimas“. Projekto tikslas: skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą bei aktyviai leisti laisvalaikį. Vaikai dalyvavo rudens sporto ir sveikos mitybos šventėje, kuri buvo organizuojama laikantis visų SAM rekomendacijų. Vaikai atliko ,,Ąžuolo“ mankštą, įvairias estafetes su kamuoliukais, lankais, kamuoliais. Logopedė J. Aksomaitytė kartu su vaikais atliko artikuliacinio aparato mankštas pagal pasakas „Trys paršiukai“, „Trobelė“.  Na, o penktadienį visi valgė Kiškio Sveikuolio paruoštą moliūgų košę.

Daugiau nuotraukų fotogalerjoje

Auklėtoja Laura Revinskienė