,,Lietuvos Mažųjų žaidynių 2023“ festivalis Prienų lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“

Kategorija: 2022-2023 m.m. Paskelbta: Antradienis, 09 Gegužė 2023 Autorius Super User

Balandžio 25 dieną Prienų l/d ,,Saulutė" vyko ,,Lietuvos mažųjų žaidynių" II etapas - festivalis. ,,Lietuvos mažųjų žaidynės" didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Projekto organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projekte dalyvauti užsiregistravo 450 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš 58 Lietuvos savivaldybių arba daugiau nei 45 tūkst. darželinukų bei 900 ugdytojų. Džiugu, kad Prienų savivaldybę, šiame projekte, atstovauja l/d ,,Saulutė".

Festivalio metu vaikučiai išbandė įvairias estafetes, aktyviai judėjo, tačiau svarbiausia patyrė džiaugsmą sportuodami. Festivalio pabaigoje visi buvo apdovanoti ,,Lietuvos mažųjų žaidynių" diplomais. Taip pat buvo paskelbta komanda, kuri atstovaus įstaigą, gegužės 13 dieną Alytuje vykstančiame respublikiniame ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalyje.

Daugiau nuotraukų fotogalrijoje

IU vyr. mokytoja Laura Revinskienė