Akcija ,,Mažoji mylia 2023"

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Trečiadienis, 11 Spalio 2023 Autorius Super User

Spalio 6 d. jau tradiciškai mūsų darželis prisijungė prie Respublikinės ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijos ,,Mažoji mylia 2023", kurios tikslas - skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir aktyviai leisti laisvalaikį. Akcijos iniciatoriai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Nors  jau buvo šaltokas rytas, bet nedrąsūs saulės spinduliukai ir puiki nuotaika visus pakvietė į lauką, į darželio kiemą. Pasimankštinę, apšildę raumenukus  vaikučiai bėgo ,,Mylią".  Net  mažyliai startavo, stengėsi bėgti ir nenusileisti vyresniems savo draugams. Šį atstumą įveikė visi darželio vaikai su gera nuotaika ir šypsenomis. Visiems kartu nubėgti mylią buvo lengva bei smagu. Po mylios įveikimo visi dar pažaidėme žaidimų aikštelėje.

Iššūkis priimtas ir įveiktas su gera nuotaika ir energija.  Dėkojame visiems dalyviams!

Vyr. mokytoja Jolanta Juodsnukienė