Respublikinė akcija ,,Sportuojantis koridorius“

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Penktadienis, 03 Lapkritis 2023 Autorius Super User

Spalio 27 dieną mūsų darželyje įvko respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) inicijuota akcija „Sportuojantis koridorius“. Akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, koridoriuje. Rudenį, trumpėjant dienoms, ilgėjant tamsiems vakarams vaikai turi vis mažiau judrios veiklos lauke. Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje puikiai galima išnaudoti koridoriaus erdves. Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Laura, Jūratė ir Jolanta  visus vaikus ir pedagogus pakvietė pasportuoti netradiciniame fizinio ugdymo užsiėmime. Darželio koridoriaus erdvės tapo kliūčių ruožais, kuriuos vaikai turėjo įveikti. Mažieji darželio ugdytiniai džiaugėsi paruoštomis užduotėlėmis ir įvairiaspalviais balionais. Visi vaikai užsiėmimus pradėjo pasisveikinimo šokiu salėje, vėliau sėkmingai įveikė linksmąsias sportines užduotis koridoriuose, išbandė pratimus pagal fizinio aktyvumo korteles ,,Judu ir tyrinėju“. Netradicinis fizinio ugdymo  užsiėmimas suteikė vaikams daug emocinio pasitenkinimo ir džiugių akimirkų.

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Laura Revinskienė