Paramos akcija ,,Pasidalink gerumu“

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Antradienis, 02 Sausio 2024 Autorius Super User

Jau treti metai Prienų lopšelis-darželis ,,Saulutė“ bendradarbiaudamas su Prienų jaunaisiais maltiečiais  organizuoja  paramos akciją ,,Pasidalink gerumu“. Šiais metais akcija vyko gruodžio 4 – 22 dienomis. Akcijoje dalyvavo visa lopšelio-darželio ,,Saulutė“ bendruomenė: ikimokyklinio ugdymo mokytojos, administracija, grupių tėveliai. Šios akcijos tikslas - paremti Prienų jaunųjų maltiečių globojamus senelius, ugdyti meilę artimui, pagarbą vyresniam.

Gruodžio 28 dieną darželyje lankėsi Prienų jaunųjų maltiečių grupės vadovė Lina Suchorukovienė, jaunųjų maltiečių socialinės srities koordinatorė Rimgailė Brūzgaitė ir Prienų jaunųjų maltiečių savanorė Ainora Brūzgaitė. Atidarius dėžutes, vaikai kartu su auklėtojomis, suskaičiavo paaukotus pinigėlius. Šiais metais surinkome 341,35 eurus, tai 148 termosai  arba 296 lėkštės sriubos, kuriomis Maltiečiai pasidalins  su vienišais senoliais.  Pinigėliai, o kartu ir vaikų gamintos atvirutės, kurios pradžiugins Prienų globos namų gyventojus,  buvo perduoti Prienų jaunųjų maltiečių atstovėms.

Ačiū visiems prisidėjusiems. Už surinktas aukas visus metus bus gaminama Maltiečių sriuba, kurią savanoriai neš ir dalins Prienų jaunųjų Maltiečių globojamiems seneliams.

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Laura Revinskienė