Kūrybinių darbų paroda ,,Aš futboliukas“

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Antradienis, 27 Vasario 2024 Autorius Super User

Jau šešti metai Prienų lopšelis – darželis ,,Saulutė“ draugauja su Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamu respublikiniu projektu „Futboliukas“. Kiekvieną mėnesį mūsų laukia nauji iššūkiai ir išbandymai. Sausio mėnesio užduotis buvo suorganizuoti vaikų ir tėvų kūrybinių darbelių parodą futbolo tematika. Labai džiaugiamės darbeliais: įvairiomis technikomis padarytomis taurėmis, stadionų maketais, medaliais, futbolo kamuoliais. Balsuojant buvo išrinkti trys geriausi parodėlės darbeliai. Pirmą vietą užėmė Emilio Žilinsko (,,Pelėdžiukų“ gr.) darbelis ,,Futbolo kamuolys“, antrą vietą – Luknės Lastauskaitės (,,Kiškučių“ gr.) darbelis ,,Futbolo arena“ ir trečią vietą – Arno ir Ugnės Marcinkevičių (,,Voveriukų“ gr.) darbelis ,,Futbolo taurė“. Vaikai buvo apdovanoti diplomais.

Dėkojame tėveliams ir pedagogams už parodytą kūrybiškumą ir bendrystę!

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Laura Revinskienė