Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Kategorija: 2023-2024 m.m. Paskelbta: Ketvirtadienis, 09 Gegužė 2024 Autorius Super User

Prienų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ gegužės 3 dieną vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ finalinis mažasis festivalis. Jo metu įstaigoje sportavo ir įvairias rungtis įveikė  visų grupių ugdytiniai. Vaikučiai bėgiojo, šuoliavo, nešė kamuoliukus, sportavo su lankais, mėtė į taikinį ir kitaip aktyviai sportavo. Na ir žinoma, visi ugdytiniai už šaunius pasiekimus buvo apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynių diplomais.

Projektą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo pedagogų asociacija. Projektą įstaigoje koordinuoja  ir organizuoja  IU vyresnioji mokytoja Laura Revinskienė ir IU vyresnioji mokytoja Inesa Tamošiūnienė.

Visą balandžio mėnesį ikimokyklinio ugdymo įstaigose vyko mažieji LTMŽ festivaliai: net 446 festivaliai 60-yje Lietuvos savivaldybių. Trečiasis etapas – didysis festivalis vyks Kaune, į kurį keliauja ir mūsų darželio 6 ugdytiniai: Ainis, Vajana, Tauras, Lėja, Matas, ir Austėja kartu su mokytojomis Laura ir Inesa.

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Inesa Tamošiūnienė